29. Zjazd Wiosenny Sekcji Studenckiej PTChem

18-22.04.2012r. odbył się 29. Zjazd Wiosenny Sekcji Studenckiej PTChem w miejscowości Łazy nad Morzem Bałtyckim. Wiosenny Zjazd SSPTChem to corocznie odbywająca się konferencja młodych naukowców z całej Polski. Nasze koło w tym roku reprezentowało czworo członków, którzy zaprezentowali wyniki swoich badań z formie prezentacji ustnej oraz posterów:

• Piotr Sawicki ‚Wpływ wybranych substancji na sonochemiczną degradację DNA’
  • Aleksandra Stasiak ‚Synthesis and Characterization of Novel Catanionic Amphiphiles’
  • Paulina Filipczak ‚Polaryzacyjna spektroskopia Ramana wody zamkniętej w ograniczonej przestrzeni’
  • Ewelina Wileńska ‚Proces kapsułkowania polimerowych diod elektroluminescencyjnych prowadzony w atmosferze obojętnej’

Oprócz wykładów i dyskusji naukowych znalazł się również czas na dobrą zabawę i spotkania ze znajomymi.