Wiosenny Zjazd Sekcji Studenckiej PTChem 2017

Braliśmy udział w Wiosennym Zjeździe Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego, który swe miejsce miał w Stegnie w dniach 5-9.04.2017 r.

Nie było mnie tam niestety, lecz Nasze Koło nie próżnowało – wysłaliśmy tam naszych najlepszych członków by godnie nas zaprezentowali. Jak się okazało, zrobili to wyśmienicie – nasz kolega Paweł Lemieszczuk zajął pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy poster! Jego temat dotyczył jego badań które prowadził na wolontariacie prowadzonym w Katedrze Fizyki Molekularnej. Temat posteru: „Hydrofobizacja powierzchni cząsteczek tlenku tytanu”. Gratulujemy!

zdjęcia: Andrii Aleksiejev (nasz znajomy który dumnie pozuje na ostatnim zdjęciu, dziękujemy z zdjęcia!)