L Ogólnopolska Szkoła Chemii „50 twarzy chemii”

W dniach 30.04 – 4.05.2019 r. odbyła się jubileuszowa 50. Ogólnopolska Szkoła Chemii. Studenci pragnący podzielić się wynikami swoich badań, czy też przedstawić przygotowane postery popularnonaukowe, zjechali się z całego kraju do Smardzewic znajdujących się w pobliżu Tomaszowa Mazowieckiego. Całe wydarzenie przygotowało Studenckie Koło Naukowe Chemików Uniwersytetu Łódzkiego.

Nasze koło dumnie reprezentowali Szymon Kozłowski oraz Jakub Józiewicz, którzy wygłosili referaty z badań własnych. Z kolei Szymon Breś, Michał Krych, oraz Ania Ornatowska przygotowali postery popularnonaukowe.

Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tym pamiętnym wydarzeniu i gratulujemy organizatorom efektów ich ciężkiej pracy!